درباره ما

شرکت طوس گاز


مجتمع تولیدی گازهای طبی و صنعتی طوس با 35 سال سابقه مشتمل بر واحدهای تولیدی و توزیعی، در زمینه تولید و توزیع انواع گازهای طبی، صنعتی، خوراکی و آزمایشگاهی به شرح ذیل مشغول به فعالیت می باشد:

شعبه اول، سال 1354،استان خراسان رضوی(مشهد):

تولیدی گازهای طبی وصنعتی طوس مشهد(تولید اکسیژن، نیتروژن به صورت گاز و مایع و همچنین فرآوری گاز آرگون و تولید انواع مشتقات آن)

شعبه دوم، سال 1380، استان خراسان رضوی (مشهد):

تولیدی گاز کربنیک طوس مشهد(روزانه بیش از 45 تن گاز کربنیک) با منابع ذخیره بیش از 300 تن

شعبه سوم، سال 1387، استان قزوین:

واحد تولید گازهای طبی و صنعتی طوس قزوین (فرآوری گاز آرگون و تولید انواع مشتقات آن، تولید گاز بیهوشی، تولید گازکربنیک خوراکی و صنعتی و تولید یخ خشک)


شرکت تولیدی گازهای طبی و صنعتی طوس قزوین در راستای توسعه مجموعه هم اکنون خط دوم تولید گازکربنیک را نیز راه اندازی نموده و با کمال افتخار اعلام می دارد از تجربه و تخصص و همکاری بیش از ربع قرن آقای مهندس سودهیرکمار بهره می برد و لذا این امر را موجب مباهات شرکت و جلب اعتماد مشتریان محترم این مجموعه می داند. در ارتباط با تولید گاز کربنیک شایان ذکر است که این شرکت در سال 1395 اقدام به نصب و راه اندازی واحد تولید گاز کربنیک به ظرفیت 20 تن مایع درسال 2017 نموده که تا انتهای سال 1396 به 40 تن در روز رسیده است و از نظر فنی هر دو واحد مذکور تحت لیسانس شرکت BOSE آلمان بوده و توانمند به تولید گاز کربنیک باخلوص % 99/995 می باشد. این شرکت اولین دارنده گواهینامه تولید گاز کربنیک خوراکی از وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی می باشد. شرکت گازهای طبی و صنعتی طوس با بکارگیری پیشرفته ترین و مدرنترین تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی در زمینه تولید گاز N2O با تولید روزانه 2 تن درسال 1396 راه اندازی شده است. این شرکت از بدو تولید با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید، تولید گاز بیهوشی با خلوص بالا را آغاز نموده است. امید است با توجه به تخصصی شدن کلیه کارها در کشور ما نیز بتوانیم از توانمندی های خود در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات درکشور گامی برداریم.